Dungeon Chronicle v1.8 – PARA HİLELİ APK MOD

Dungeon Chronicle v1.8 – PARA HİLELİ APK MOD, aksiyon, zindan ve birazda RPG türündeki oyunları seviyorsanız yapımcılığını BUNKERim Studio firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Dungeon Chronicle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ekipmanları satın alıp, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu savaş alanları, tehlikeli yaratıklar, özel silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Dungeon Chronicle v1.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dungeon Chronicle Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

- Advertisement -

benzersiz Ganimet büyük miktarlarda toplarken giderek daha zor düşmanları sınırsız katları arasında seyahat!

Çeşitli silahlar kullanarak nihai kahraman ol (Çift Swords, Uzun kılıç, Tabanca, Av Tüfeği, Wand ve Personel)
Kiralama ve en güçlü parti kurma paralı düzenler.
becerilerini yükseltme ve bir yakın dövüş odaklı savaşçı oluşturmak veya karıştırmak ve maç ve yapımı melez karakter yaratmak!

zindan keşfedin. Ve hayatta. Ne kadar uzağa gidebilirsin ?!

Dungeon Chronicle OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Dungeon Chronicle v1.8 – PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Dungeon Chronicle v1.8 MOD APK İNDİR – 73MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Dungeon Chronicle KURULUMU

Dungeon Chronicle v1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dungeon Chronicle 1.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dungeon Chronicle 1.8 taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kırmızı taş miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar