Dünya Savaşı v2.1.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Dünya Savaşı v2.1.0 PARA HİLELİ APK,

strateji, savaş ve yönetim oyunları, yapımcılığını StrategyGame stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üstünde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dünya Savaşı içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, onlarca devlet, geliştirilmeyi bekleyen askeri güçleriniz ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Dünya Savaşı v2.1.0 sürümünde yeni ülkeler, gelişmiş silah sistemi ve dahası eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Dünya Savaşı Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dünya Savaşı v2.1.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

Dünya Savaşı v2.1.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Dünya Savaşı v2.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dünya Savaşı 2.1.0 para hile apk : oyun içinde OSMANLI DEVLETİ’Nİseçerseniz yüksek miktarda para ile başlarsınız, ayrıca her devlette geçerli olarak silahlanma harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Dünya Savaşı 2.1.0 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar