Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b APK MOD – PARA HİLELİ


Bu istilanın bir başlangıçtır.
nereden geldikleri bilmiyoruz – uzayın derinliklerinden veya başka boyuttan. Tüm bildiğimiz – barış gelmedi.
İri dünya dışı uzay gemileri sadece Dünya’nın yörüngesinden çıktı. Önce o zaman gezegenin çeşitli köşelerinde şey aramaya başlamıştır tüm büyük askeri üssünü yok.
Onlar bize saldırmaya savaş makineleri ve garip mutant yaratıklar kullandı. Sonra da kötüleşti – onlar kendi silahları haline halkımızı dönmeye başladı.
Toprak Squad son umudumuz koruyun. Küçük askeri örgüt yabancı tehdidiyle karşı karşıya için oluşturuldu. Cephanemizin savaş botlar ve kuvvet alanları gibi yüksek eğitilmiş asker ve modern silahların çok ve en son teknolojileri, – Biz savaşmak için her şey var.
easilly görevden önce Kapsamınızı veya namlu eki, hatta cephane türünü değiştirebilirsiniz – Biz silahlarımızı değiştirebilir ve taktik avantaj elde etmek Cephanelik laboratuvarımız var.
Biz onlar aradıklarını bulmak gerekir. Onları mücadele ve evimizi savunmayı öğrenmek gerekir.

- Advertisement -


Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game Play Store’da Henüz yayınlanmamıştır indirilmiştir..

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLEREarth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b APK MOD DOWNLOAD

Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b APK MOD KURULUMU

Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game 1.45b para hile apk : oyun içinde paranız eksi (-) değerlere düşse dahi harcama yapabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar