Egypt Old Kingdom v0.1.54 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Egypt Old Kingdom v0.1.54 KİLİTLER AÇIK APK, yönetim, strateji ve eski çağ oyunları, yapımcılığını clarusvictoria stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Mısır uygarlığı ile topraklarınız genişletmek, korumak ve halkınızı mutlu etmektir.

Egypt Old Kingdom MOD APK gerçek parayla satılan tam sürüm oyun kilidini açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, medeniyetinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Yapmanız gereken inşaatlar, insanlarınız, zorlu işler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Egypt Old Kingdom v0.1.54 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Egypt Old Kingdom v0.1.54 MOD APK KURULUMU

Egypt Old Kingdom v0.1.54 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Egypt Old Kingdom 0.1.54 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüden 2.sırada bulunan “TAM SÜRÜM” ardından “AÇ” butonlarına basın oyun FULL olacaktır. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Egypt Old Kingdom v0.1.54 MOD APK DOWNLOAD

Egypt Old KingdomK | Yeni ve Eski Sürümleri

Egypt Old Kingdom MOD APK

Egypt Old Kingdom v0.1.54 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

0
Download Egypt Old Kingdom v0.1.54 KİLİTLER AÇIK APK, yönetim, strateji ve eski çağ oyunları, yapımcılığını clarusvictoria stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar