Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK İNDİR

Download Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK, aksiyon, macera ve karanlık evrende geçen oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Pixel Hero Games firmasının üstlendiği Android ve bilgisayar platformlarının bilinen – tanınan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Gregor Eisenhorn adındaki karakter ile karanlık Warhammer 40000 evreni içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve insanlığı korumaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Teknoloji ve karanlık gücün birbirine karıştığı dünya, onlarca silah, özel yetenekleriniz, arkadaşlarınız, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Tüm galaksiyi tehdit eden karanlığı durdurmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Eisenhorn XENOS Play Store’dan artık kaldırılmıştır.

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK KURULUMU

Eisenhorn XENOS v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixelherogames.xenos” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

- Advertisement -

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK DOWNLOAD


Eisenhorn XENOS | Yeni ve Eski Sürümleri

Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK İNDİR

0
Download Eisenhorn XENOS v1.0 FULL APK, aksiyon, macera ve karanlık evrende geçen oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Pixel Hero Games firmasının üstlendiği Android ve bilgisayar...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar