Empire Warriors TD Premium 0.7.1 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Empire Warriors Premium: Tactical TD Game v0.7.1 PARA HİLELİ APK

savaş, savunma ve strateji oyunları, yapımcılığını Zitga Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölüm içinde bölgenizi korumak ve düşmanlarınızı yok etmektir. 

- Advertisement -

Empire Warriors TD Premium MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • kahramanların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kahramanların kilidi açıp, rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen bölümler, özel yeteneklere sahip kahramanlar, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Empire Warriors TD Premium v0.7.1 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, kahraman özellikleri düzenlenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Empire Warriors TD Premium Play Store’da 1.19TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Empire Warriors TD Premium 0.7.1 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Empire Warriors TD Premium 0.7.1 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Empire Warriors TD Premium v0.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Empire Warriors TD Premium 0.7.1 elmas hile apk : oyun içinde ilk bölümden sonra elmas miktarınız sınırsız olacaktır.

Empire Warriors TD Premium 0.7.1 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi hemen açabilir ve geliştirebilirsiniz, elmas miktarınız önemli değildir.

Empire Warriors TD Premium 0.7.1 para hile apk : oyun içinde bölümde mücadele ederken paranız hızlıca artar.

Empire Warriors TD Premium 0.7.1 vip hile apk : oyuna en yüksek olan 7.seviye vip olarak başlarsanız.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar