Empire Warriors TD Premium v0.4.6 MEGA HİLELİ APK MOD

Empire Warriors TD Premium v0.4.6 PARA HİLELİ APK, strateji, savunma ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Zitga Studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kalenizi korumaktır. Empire Warriors TD Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kahramanların kilidi açıp, rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip kahramanlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Empire Warriors TD Premium v0.4.6 sürümünde yeni bölümler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Empire Warriors TD Premium Play Store’da 1.19TL’dir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Empire Warriors TD Premium v0.4.6 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Empire Warriors TD Premium v0.4.6 MOD APK İNDİR – 67MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Empire Warriors TD Premium KURULUMU

Empire Warriors TD Premium v0.4.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Empire Warriors TD Premium 0.4.6 elmas hile apk : oyun içinde ilk bölümden sonra elmas miktarınız sınırsız olacaktır.

Empire Warriors TD Premium 0.4.6 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi hemen açabilir ve geliştirebilirsiniz, elmas miktarınız önemli değildir.

Empire Warriors TD Premium 0.4.6 para hile apk : oyun içinde bölümde mücadele ederken paranız hızlıca artar.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar