Epic Conquest v5.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Epic Conquest v5.0 PARA, ELMAS, ALIŞVERİŞ HİLELİ APK

macera ve RPG türündeki oyunlar, yapımcılığını Gaco Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Epic Conquest MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • alışveriş hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kahramanı seçip rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, farklı sınıflarda karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Epic Conquest v5.0 sürümünde yeni ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Epic Conquest Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Epic Conquest v5.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

Epic Conquest v5.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Epic Conquest v5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Epic Conquest v5.0 elmas hile apk : oyun içinde gerçek parayla elmas satın alma kısmından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken istediğiniz miktarın üstüne dokunmaktır. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

Epic Conquest v5.0 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

Epic Conquest v5.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm eşyalara-özelliklere-karakterlere sahip olabilirsiniz, tek yapmanız gereken satın alma butonlarına basmaktır. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar