Epic Heroes War v1.9.5.265 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Epic Heroes War v1.9.5.265 PARA HİLELİ APK

Strateji, savaş ve savunma türündeki oyunlar,yapımcılığını ünlü DIVMOB firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savaşçılar ile bulunduğunuz alanda rakibinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Epic Heroes War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede karakter ve askerlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli düşman akınları, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor.

 Epic Heroes War v1.9.5.265 sürümünde yeni kahraman eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Epic Heroes War v1.9.5.265 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Epic Heroes War v1.9.5.265 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Epic Heroes War v1.9.5.265 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Epic Heroes War 1.9.5.265 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Epic Heroes War 1.9.5.265 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar