Epic War TD 2 Premium v1.04.5 FULL APK

DOWNLOAD Epic War TD 2 v1.00 FULL APK

strateji ve savunma (defans) tarzındaki oyunlar, mobil platforma yeni giriş yapmış kaliteli grafik ve sese sahip mükemmel bir yapımdır 

- Advertisement -

Epic War TD 2. Klasik kale savunma oyunlarından beklentileriniz neyse size fazlasıyla sunacağına eminim. Yapımcılığını AMT Games stüdyosu üstlenmiştir. 3D ve 2D karışımı grafikler, kullanabileceğiniz 9 adet ölümcül silah, kalenizi fethetmeye çalışan 40’dan fazla düşman ve 100 saatin üstünde oyun süresi sizleri bekliyor. 

Epic War TD 2 Premium Play Store’da 9.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Epic War TD 2 Premium v1.04.5 FULL APK DOWNLOAD


Hilesiz APK – Full APK


Hileli APK – Mod APK – Hazırlanıyor..
Epic War TD 2 Premium v1.04.5 FULL APK KURULUMU

Epic War TD 2 v1.04.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.amtgames.ewtd2” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Epic War TD 2 v1.04.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar