Eternium v1.3.40 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Eternium v1.3.40 PARA HİLELİ APK

RPG, macera ve açık dünya oyunları, yapımcılığını Making Fun, Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Eternium MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı biraz daha üstün olabilir, savaşlarda parasal ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, tehlikeli yaratıklar, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Eternium v1.3.40 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Eternium Play Store’da 1.800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Eternium v1.3.40 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Eternium v1.3.40 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Eternium v1.3.40 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Eternium 1.3.40 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar