Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 PARA HİLELİ MOD APK

Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 PARA HİLELİ APK, kamyon, tır sürme simülasyonlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Ovidiu Pop firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde yükleri taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Euro Truck Driver 2018 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz çekiciyi satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, farklı modellerde araçlar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 sürümünde yeni şehirler, araçlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Euro Truck Driver 2018 Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Gerçek bir kamyonu nasıl sürdüğünü bilmek ister misiniz? Euro Truck Driver – 2018 , gelecek nesil grafikleri, harika özellikleri ve gerçekçi kamyonlama senaryolarını deneyimlemenize olanak veren en iyi kamyon simülatörüdür. Bu Euro Truck Simulator , gerçekçi motor sesleri ve ayrıntılı iç mekanlara sahip birçok kamyon markasına sahiptir! Avrupa’ya doğru ilerleyin, bir şehirden diğerine bir şeyler taşıyın, muhteşem Open World haritasını keşfedin ! Profesyonel bir kamyon şoförü olun ve Kariyerin tadını çıkarın ve Çevrimiçi Çok Oyunculu modunda arkadaşlarınızla oynayın!

Avrupa genelinde Sürüş, en iyi Avrupa Kamyon Simülatörü!

Özellikler:
• Euro Kamyon Markaları
• Büyük Açık Dünya Avrupa Haritası
• Çöl, Kar, Dağ ve Şehirler
• Gerçekçi Kontroller (tilt direksiyon, butonlar veya sanal direksiyon simidi)
• H-Shifter ve Debriyaj ile Manuel Şanzıman
• Doğru Motor Sesler
• Taşımak için bir sürü römork
• Çok oyunculu Mod ve Kariyer Modu
• Görsel ve mekanik araçlarda hasar
• Dinamik Hava Sistemi (kar, yağmur, güneş …)
• Sosyal Sayfalarımızda yeni kamyon veya özellikler talep edin!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 MOD APK İNDİR –  252MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Euro Truck Driver 2018 KURULUMU

Euro Truck Driver 2018 v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Euro Truck Driver 2018 1.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Euro Truck Driver 2018 1.7.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar