EVE v1.0.19 – Etkinlikler Rehberi WordPress Teması

EVE v1.0.19 – Etkinlikler Rehberi WordPress Teması WordPress Kurumsal Rehberi ve Listeleme Şablonu Son Güncelleme 20 Mayıs 17 | EVE v1.0.19 indirin – Etkinlik Dizini WordPress Teması  Ücretsiz

EVE v1.0.19 indirin - Etkinlikler Rehberi WordPress Teması
EVE v1.0.19 indirin – Etkinlikler Rehberi WordPress Teması

- Advertisement -

EVE v1.0.19 , etkinlikler listelemek için premium bir WordPress teması. Tema tamamen WooCommerce üzerine inşa edilmiştir, böylece tanıdık arka uç kullanıcı deneyimi ve işlevselliği bekleyebilirsiniz. EVE’de, olay dizini web sitesi oluşturmak için mükemmel bir araç sunmak için WooCommerce’den gelen tüm işlevselliği genişlettik.

EVE v1.0.19 – Etkinlikler Rehberi WordPress Tema Özellikleri:

Etkinlik, WooCommerce
Teması için “Listeleme” ürün türünün varolan WooCommerce ürün işlevselliğini zaten yeniden kullanıyor. “Listeleme” adlı özel ürün türünü tanımladık. Bundan böyle düzenli WooCommerce ürünleri olarak yeni etkinlikler / listeler oluşturabilirsiniz. Sadece ürün türünü “Listeleme” olarak ayarlamayı unutmayın ve yeni alanlar açılacaktır. Bu yaklaşımı kullanmanızın nedeni, yeni bir sistem öğrenmek zorunda değilsiniz, çünkü WoCommerce’dan bildiklerinizi kullanmanızdır.

Ön Son Gönderi
Bu dizin temasının temel işlevselliği, kullanıcıların gönderimlerini ön uçtan postalamasına izin vermektir. Listeleri postalamak için WordPress’in arka ucuna erişim izni verilmesi gerekli değildir. Eklenti onlarca önceden tanımlanmış özel alanlara sahiptir. Sadece yeniden sıralamak, kaldırmak veya yeni alan eklemek isterseniz sorun değil.

Front End Gönderme için Form Oluşturucu
Liste Yöneticisi, alan oluşturucu içermektedir, böylece tüm alanları kaynak dokunmadan değiştirebilirsiniz. Tabii ki eklenti için filtre var, bu nedenle eğer deneyimli geliştiriciyseniz ön uç alanlar için kendi iş mantığını uygulayabilirsiniz.

Paketler ve
Fiyatlandırma Kullanıcılarınız için paketler oluşturmak kolaydır ve işletmeden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Paketleri oluşturun ve fiyat tablolarında eşleştirin. WooCommerce için desteklenen tüm ödeme ağ geçitlerini kullanabilirsiniz, böylece WooCommerce için mevcut tüm ödeme ağ geçitlerini tekrar kullanabilirsiniz.

Özel
Filtreler Tema, içeriği aramak için hazırlanmış çok sayıda filtre içerir. Gelişmiş filtreleme işlevine sahip olmak için üçüncü taraf eklentileri yüklemeniz gerekmez. Filtreyi küçük araçta veya kısa kod ile görüntüleyebilirsiniz. Hangi yoldan seçeceksinizdir. Widget’te filtre alanlarını kolayca yeniden sıralayabilir veya gizleyebilirsiniz.

Google Maps
In teması, etkinliklerinizi / listelemelerinizi Google Harita’da gösterebilirsiniz. Google Map’i görüntülemek için özel kısa kod veya widget bulunmaktadır. Google Maps API anahtarının gerekli olduğunu unutmayın. “Özelleştirici – Liste Yöneticisi Google Haritalar” ‘dan ayarlayabilirsiniz.

Favori Listings
Tema listeleri favori destekler. İşlevsellik, çekirdeğin hemen içinde paketlenmiştir. Kullanıcılar, favori listelerini kolayca toplayabilecekler. Girişi favori hale getirebilmek için oturum açılması gerekir.

Rapor Listeleri Kullanıcılarınızın
kuralları çiğneyen listeleme raporlamasına izin verin. Rapor sorgusunu kabul etmek veya reddetmek için yönetici onayı her zaman gereklidir. Listenin katalogdan kaldırılmasının önceden belirlenmiş birkaç nedeni vardır.

EVE v1.0.19 Değişiklik Listesi

## v1.0.19 – 11/30/2016

* DÜZELTME: arama işlevselliği

Demo  EVE v1.0.19 – Etkinlikler Rehberi WordPress Tema

Tam Demo Sayfa

EVE v1.0.19 indirin – Etkinlikler Rehberi WordPress Tema

Doğrudan Linki İndir


 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar