Evil Nun v1.4.1 APK MOD – CAN HİLELİ ve REKLAM YOK

DOWNLOAD Evil Nun v1.4.1 CAN HİLELİ APK ve reklam yok

gerilim, korku ve kaçış türündeki oyunlar, yapımcılığını Keplerians stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz okuldan kaçmaya çalışmak, gizemleri çözmek ve yaratıktan kurtulmaktır. 

- Advertisement -

Evil Nun MOD APK yani

  • can hileli
  • reklam yok

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça okulun içinde dolaşıp kapıları açabilirsiniz. Bitmek bilmeyen kovalamaca, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, çözülmesi güç gizemler ve dahası sizleri bekliyor. 

Evil Nun v1.4.1 sürümünde yeni labirent bölümü, oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Evil Nun: Okuldaki Korku Play Store’da 125.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Evil Nun v1.4.1 APK MOD – CAN HİLELİ ve REKLAM YOK DOWNLOAD

Evil Nun v1.4.1 APK MOD – CAN HİLELİ ve REKLAM YOK KURULUMU

Evil Nun v1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Evil Nun 1.4.1 can hile apk : oyun içinde canavar size saldırmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar