Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 MEGA HİLELİ APK MOD

Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 PARA HİLELİ APK, RPG türündeki oyunları sevenler için  yapımcılığını 4 Dimension Games firmasının üstlendiği Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 MEGA HİLELİ APK MOD Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, hayatta kalmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. Exiled Kingdoms RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, full sürüm hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir kısıtlamaya takılmadan hikayeye devam edebilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, uzun soluklu oyun yapısı, yüzlerce eşya ve dahası sizleri bekliyor. Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 sürümünde yeni görevler, haritalar eklenmiş olup, karakter görselleri değiştirilmiştir, ayrıca onlarca hata giderilmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Exiled Kingdoms RPG Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Sürgündeki Kingdoms benzersiz bir dünyada özgürce dolaşmak için izin veren bir tek oyunculu Aksiyon-RPG olduğunu. Bu geçmiş yıllarda en iyi rol yapma oyunlarının bazı esinlenerek bir izometrik oyundur; Karakterinizi geliştirmek için farklı yollar ile zorlu bir ortamda, sonuçlarıyla birlikte seçimler ve sağlam oyun sistemi: birçok yönden klasiklerin eski ruhunu geri getiriyor.

dünyayı keşfedin: kimse iyi gizli sırlarını işaret eder. benzersiz diyalog , her biri farklı karakter yüzlerce konuşun ve görevler onlarca çözmek. beceri onlarca ve farklı öğeleri yüzlerce Karakterinizi özelleştirin. Her karşılaşma için dikkatle silah ya da yetkilerini seçerek canavarlar ve antagonistleri her türlü üstesinden gelmek. Ve her köşesinde arkasında gafil maceracı bekleyen tuzaklar ve gizli kapılar ve ölümle, klasik zindan tarama dönün.

Forumlar ve daha fazla bilgi: http://www.exiledkingdoms.com

Serbest sürümü: Warrior veya Rogue olarak oynamak için izin verir. Bu uygun alanlarına yeterli bir seviye kapak ile, 30 alanlarının, 29 completable görevler (kısmen completable diğerleri), oyun yaklaşık 30 saat içerir.

Tam sürüm: Kalıcı her şeyi, (hiçbir mikro işlemlerin) kilidini tek uygulama içi satın alma. 130.000 kelime sayım işlemleri 400 diyalog üzerinde 118 alanları, 85 görevler (artı rasgele oluşturulan görevler), içerir; Yaklaşık 120 + oyun saat. Ayrıca, tam sürüm Demir Adam modu (permadeath) kilidini ve Rahip ve Büyücü sınıfları kullanılabilir hale getirir.

YOK başka mikro-işlem bulunmamaktadır. Hiçbir ödeme-kazan, hayır “enerji”, hiçbir reklam. kullanıldıkları gibi sadece bir oyun, olması.

Öykü giriş: Karanlık masalı ve cesur yeni dünya

Bir yüzyıl önce, Andorian İmparatorluğu dünyamıza Horrors getirdi büyülü tufan tarafından tahrip edildi; insanlık neredeyse yok edildi. vahşi ada, tehlikeli ve keşfedilmemiş: Binlerce Varannar Imperial Colony Yelken kaçmayı başardı. Güvensizlik ve suçlama yeni İmparatoru’nu seçecek imkansız yapılan ve dört Exiled Kingdoms ilan bulundu.

Günümüzde ayaktakımı krallıklar hâlâ sık sık birbirlerine savaş yürütmekle, sert topraklarda hayatta kalmak için mücadele ediyoruz. İmparatorluğu ve Dehşet birçok sadece eski efsaneleri ve peri masallarına için vardır. Sen nadiren bu tür eski hikayeleri dikkat acemi bir maceraperest vardır; Eğer son talihsizlikler ve altın eksikliği ile uğraşıyorsanız.

Ama bir kez, şans yanınızda gibi görünüyor. Eğer büyük bir mirasın tek hak olduklarını belirterek, Yeni Garand bir mektup aldı. Sen Varsilia Krallığı başkenti hiç akraban hatırlamıyorum, ama kesinlikle böyle bir fırsat sizi durduramaz! Yeni Garand giden yol birçok sürprizler ortaya çıkaracaktır ve masallar ve efsaneler haline aslında, çok gerçek ki öğretecek.

İzinler bilgi : oyun Google Play Games bağlanmak için internet erişimi için sorar. Depolamanızı erişmek için izin bir dosyaya veya buluta kaydedilen oyunlar ihraç edebilmek için gereklidir. Eğer kurulumdan sonra bu izinleri reddetmek isterseniz, oyun iyi çalışır ancak bu seçenekleri kullanmak mümkün olmayacaktır.

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
(Para + Kilitler Açık) Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 MOD APK İNDİR – 118MB

(Para + Kilitler Açık) YEDEK LİNK Yandex Disk

(Sadece Kilitler Açık) Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 FULL APK İNDİR – 118MB

(Kilitler Açık) YEDEK LİNK Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Exiled Kingdoms RPG KURULUMU

Exiled Kingdoms RPG v1.1.1103 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Exiled Kingdoms RPG 1.1.1103 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda düşman öldürüp yerden altın alınca, paranız fazlasıyla artar.

Exiled Kingdoms RPG 1.1.1103 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar