Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 – MEGA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 PARA HİLELİ APK MOD

RPG, açık dünya ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını 4 Dimension Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. 

- Advertisement -

Exiled Kingdoms RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • eşya hileli
  • full sürüm hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir kısıtlamaya takılmadan hikayeye devam edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. 

Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 sürümünde TÜRKÇE dahil olmak üzere bazı dillerde geliştirmeler, düşmanlar ve ortamlarda düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Exiled Kingdoms RPG Google Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD


Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 – MEGA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Exiled Kingdoms RPG v1.2.1118 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Exiled Kingdoms RPG 1.2.1118 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda düşman öldürüp yerden altın alınca, paranız fazlasıyla artar.

Exiled Kingdoms RPG 1.2.1118 eşya hile apk : (Ekipman + Para + Kilitler Açık) apk dosyasında goblinler başta olmak üzere yaratıkların içinden değerli silahlar ve eşyalar çıkar.

Exiled Kingdoms RPG 1.2.1118 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar