Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 – KM ve PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 PARA HİLELİ APK

Araba sürme ve simülasyon oyunları, yapımcılığını AxesInMotion stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Extreme Car Driving Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • yüksek kilometreyle başlama hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabaları satın alabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, onlarca görev, farklı modellerde araçlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Extreme Car Driving Simulator Play Store’da 2.330.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 – KM ve PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 – KM ve PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Extreme Car Driving Simulator v4.18.04 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Extreme Car Driving Simulator 4.18.04 para hile apk : oyun için rahatça para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Extreme Car Driving Simulator 4.18.04 kilometre hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kilometre sayacınıza bakmanız yeterlidir bu sayede tüm araçları kullanabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar