Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK,

uçak simülasyon oyunları, yapımcılığını RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenleri yapmak ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Extreme Landings FULL APK yani TAM SÜRÜM

bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir, istediğiniz bölümlerde, görevlerde uçuş yapabilirsiniz. Zorlu uçuşlar, farklı senaryolar, onlarca uçak ve dahası sizleri bekliyor. 

Extreme Landings Pro v3.6.1 sürümünde yeni uçak R-DRL87 Dreamliner eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

Extreme Landings Pro Play Store’da 219.99TL’dir, 7.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK DOWNLOAD

Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK KURULUMU

Extreme Landings Pro v3.6.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.extremelandingspro” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar