Faily Skater v7.1 APK MOD – PARA ve ANAHTAR HİLELİ

DOWNLOAD Faily Skater v7.1 PARA HİLELİ APK,

zorlu yollarda ilerleme ve sonsuz koşu oyunları, yapımcılığını Faily serisi ile ünlenen Spunge Games Pty Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kaykay kullanan karakter ile bulunduğunuz şehir içinde daima ileri doğru gitmek, engelleri aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Faily Skater içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız anahtar hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri ve kaykay ekipmanlarını satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, karmaşık şehir ortamı, çeşitli tehlikeler ve dahası sizleri bekliyor. 

Faily Skater v7.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Faily Skater Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Faily Skater v7.1 APK MOD – PARA ve ANAHTAR HİLELİ DOWNLOAD

Faily Skater v7.1 APK MOD – PARA ve ANAHTAR HİLELİ KURULUMU

Faily Skater v7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Faily Skater 7.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Faily Skater 7.1 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar