Fallout Shelter v1.13.18 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fallout Shelter v1.13.18 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve yönetim oyunları yapımcılığını Bethesda Softworks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yeraltı tesisinde insanlarla ilgilenmek, araştırmalar yapmak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir.

Fallout Shelter MOD APK sınırsız enerji hileli, sınırsız para hileli, sınırsız envarter hileli, sınırsız su hileli, sınırsız yiyecek hileli, sınırsız caps hileli, sınırsız lunchbox hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp, hızlıca seviye atlayabilirsiniz. Tesisiniz yer altına doğru inen katları, yaratık saldırıları, özel ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Fallout Shelter v1.13.18 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Fallout Shelter Play Store’da 2.920.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Fallout Shelter v1.13.18 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Fallout Shelter v1.13.18 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Fallout Shelter v1.13.18 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.falloutshelter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Fallout Shelter v1.13.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fallout Shelter 1.13.18 hile apk : oyun içindeki tüm maddi ve harcanabilir ögeler sınırsızdır kullandıkça artar.

Fallout Shelter 1.13.18 lunchbox hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi lunchbox harcayabilirsiniz asla azalmaz. (hileyi kullanabilmek için en az 1 tane lunchbox kazanmış olmanız gereklidir)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar