Fallout Shelter v1.13.24 MOD APK | MEGA HİLELİ

Download Fallout Shelter v1.13.24 PARA HİLELİ APK, strateji, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Bethesda Softworks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz yer altı tesisinde insanlarla ilgilenmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaktır.

Fallout Shelter MOD APK sınırsız enerji hileli, sınırsız para hileli, sınırsız envarter hileli, sınırsız su hileli, sınırsız yiyecek hileli, sınırsız caps hileli, sınırsız lunchbox hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp, hızlıca seviye atlayabilirsiniz. Farklı ekipmanlar, yönlendirmeniz gereken onlarca insan, tesise yapılan saldıralar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Fallout Shelter v1.13.24 sürümünde yılbaşı – tatil teması sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Fallout Shelter v1.13.24 MOD APK KURULUMU

Fallout Shelter v1.13.24 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.falloutshelter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Fallout Shelter 1.13.24 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fallout Shelter 1.13.24 hile apk : oyun içindeki tüm maddi ve harcanabilir ögeler sınırsızdır kullandıkça artar.

Fallout Shelter 1.13.24 lunchbox hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi lunchbox harcayabilirsiniz asla azalmaz. (hileyi kullanabilmek için en az 1 tane lunchbox kazanmış olmanız gereklidir)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Fallout Shelter v1.13.24 MOD APK DOWNLOAD

Fallout Shelter | Yeni ve Eski Sürümleri

Fallout Shelter MOD APK

Fallout Shelter v1.13.24 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download Fallout Shelter v1.13.25 PARA HİLELİ APK, strateji, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Bethesda Softworks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...
Fallout Shelter MOD APK

Fallout Shelter v1.13.24 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download Fallout Shelter v1.13.24 PARA HİLELİ APK, strateji, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Bethesda Softworks stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar