Farming Simulator 18 v1.4.0.1 PARA HİLELİ MOD APK

Farming Simulator 18 v1.4.0.1 PARA HİLELİ MOD APK, çiftlik kurma ve araç simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçları ile bulunduğunuz şehir içinde tarlaları sürmek, ekip-biçmek ve para kazanmaya çalışmaktır. Farming Simulator 18 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları satın alabilirsiniz. Tamamı lisanslı gerçek markalara ait onlarca araç, geniş oyun evreni, zorlu işler ve dahası sizleri bekliyor. Farming Simulator 18 v1.4.0.1 sürümünde yeni traktör JCB Fastrac 8310 ve kamyon Tatra Phoenix 6×6 Agro-Truck eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve buton mantığıyla sağlanabilmektedir. Farming Simulator 18 Play Store’da 10.99TL’dir.


- Advertisement -

Tarım Simülatörü 18’de modern bir çiftçi ol! Kendinizi muazzam bir açık dünyaya bırakın ve birçok bitki türünü toplayın, çiftlik hayvanlarına dikkat edin – inek, koyun ve domuzlar – ormancılıkta yer alın ve ürünlerinizi çiftliklerinizi genişletmek için dinamik bir pazarda satın! 

AGCO’nun en saygın markaları olan Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra da dahil olmak üzere, sektörün en büyük 30 adından büyük bir kısmı tarafından yeniden yaratılan 50’den fazla çiftçilikli araç ve makineden oluşan büyük bir seçime erişebilirsiniz. Yeni ekipmanı sürün ve kullanın ve şeker pancarı, patates, buğday, kanola, mısır ve ilk kez ayçiçeklerini toplayın.

Derin ve güçlü bir simülasyon deneyimi, geniş bir açık dünya ve yepyeni makineler de dahil olmak üzere geniş bir araç filosuyla, Farming Simulator 18 şimdiye kadar yaratılmış en eksiksiz el yapımı simülasyona davet ediyor! 

Tarım Simülatörü 18’in özellikleri şunlardır: 

• En büyük tarım makinesi üreticilerinin bazılarından gerçekçi traktörler ve kamyonlar kullanın 
• Bitki ve altı farklı ürün hasadı: Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği 
• Breed domuzları ve kar için satmak 
• Süt ve yünü üretmek ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin. 
• Yeni ön yükleyici ataşmanları balyaları veya ahşabı taşırken seçeneklerinizi genişletir 
• Daha iyi sonuç almak için AI yardımcılarını yönetin veya araçlarınızı tercih ettiğiniz bir yere götürmelerini sağlayın
• Yeni 3D grafikler, makinelerinizde ve güney ABD ortamlarında daha fazla ayrıntı gösterir 
• Özel makinelerle ahşabı toplayın ve keresteyi satın 
• WiFi ve Bluetooth için yerel çok oyunculu modda arkadaşlarla oynayın

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Farming Simulator 18 v1.4.0.1 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

UYARI : oyun açıldığında kapanır veya uyarı verip Google Play Store yönlendirse cihazınız oyun için uygun değildir.
Farming Simulator 18 v1.3.0.1 MOD APK İNDİR – 155MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Farming Simulator 18 KURULUMU

Farming Simulator 18 v1.3.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 18 1.3.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden ilerleyin paranız 100.000.000 olarak başlar, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca MOD APK için Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Hocalarım oyun sorunsuz çalışmaktadır, siyah ekran veya görüntü hatası alıyorsanız tamamen cihaz kaynaklıdır.

LG G2, LG G5, OnePlus 3T, OnePlus 5T, OnePlus 6 sorunsuz oynayabiliyorum.
LG G2 4.4.2
LG G5 6.0.x
OnePlus 3T 7.1.1
OnePlus 5T 8.0
OnePlus 6 8.0


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar