Farming Simulator 18 v1.4.0.5 MOD APK (Para Hileli – Money Mod)

DOWNLOAD Farming Simulator 18 v1.4.0.5 PARA HİLELİ APK, çiftlik yönetimi ve araç simülasyon oyunları, yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçlarıyla bulunduğunuz şehir içinde arazinizi işlemek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

Farming Simulator 18 MOD APK sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları satın alabilirsiniz. Zorlu görevler, onlarca araç, ekilecek-biçilecek tarlalar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Farming Simulator 18 v1.4.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve buton mantığıyla sağlanabilmektedir.

Farming Simulator 18 Play Store’da 10.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


DOWNLOAD

KURULUMU

Farming Simulator 18 v1.4.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.giantssoftware.fs18.google” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Farming Simulator 18 v1.4.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 18 1.4.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden ilerleyin paranız 100.000.000 olarak başlar, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca MOD APK için Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

UYARI : oyun açıldığında kapanır veya uyarı verip Google Play Store yönlendirse cihazınız oyun için uygun değildir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar