Farming Simulator 18 v1.4.0.6 MOD APK | PARA HİLELİ | MONEY MOD

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Farming Simulator 18 v1.4.0.6 PARA HİLELİ APK, araç simülasyon ve çiftlik işletme oyunları yapımcılığını GIANTS Software firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçları ile bulunduğunuz şehirde arazinizi işlemek, ticaret yapmak ve para kazanmaya çalışmaktır.

Farming Simulator 18 MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modeller araçlar, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Farming Simulator 18 v1.4.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve buton mantığıyla sağlanabilmektedir.

Farming Simulator 18 Play Store’da 10.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Farming Simulator 18 v1.4.0.6 MOD APK | PARA HİLELİ | MONEY MOD DOWNLOAD

Farming Simulator 18 v1.4.0.6 MOD APK | PARA HİLELİ | MONEY MOD KURULUMUFarming Simulator 18 v1.4.0.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.giantssoftware.fs18.google” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Farming Simulator 18 v1.4.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 18 1.4.0.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı profil üzerinden ilerleyin paranız 100.000.000 olarak başlar, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca MOD APK için Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Hocalarım oyun sorunsuz çalışmaktadır, siyah ekran veya görüntü hatası alıyorsanız tamamen cihaz kaynaklıdır.

UYARI : oyun açıldığında kapanır veya uyarı verip Google Play Store yönlendirse cihazınız oyun için uygun değildir.


Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 PARA HİLELİ APK Nesne bulma ve gizem üzerine...

Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD Extreme Landings Pro v3.6.1 FULL APK, uçak simülasyon oyunları, yapımcılığını RORTOS firmasının üstlendiği...

CarX Drift Racing 2 v1.6.1 MOD APK | PARA ve ALTIN HİLELİ

Download CarX Drift Racing 2 v1.6.1 PARA HİLELİ APK, drift yapma ve araba sürme oyunları, yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından...

MUD Rally Racing v1.6.5 MOD APK | PARA HİLELİ

Download MUD Rally Racing v1.6.5 PARA HİLELİ APK, ralli ve araba sürme oyunları, yapımcılığını CVi Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...

NBA 2K20 v93.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ

Download NBA 2K20 v93.0.1 PARA HİLELİ APK, Basketbol oyunları, yapımcılığını 2K Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbolcu kariyeri...

Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK | MEGA HİLELİ | VIP ve PARA

Vegas Gangsteri v4.3.1a PARA HİLELİ APK, yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir...