FarmVille 2 v10.6.2643 ANAHTAR HİLELİ MOD APK

FarmVille 2 v10.6.2643  ANAHTAR HİLELİ APK, çiftlik işletme oyunlarını sevenler için yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz çiftlikte ekim-biçim-hasat işlerini yapmak ve para kazanmaya çalışmaktır. FarmVille 2: Köy Kaçamağı içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede çiftliğinizi kolayca büyütebilir, tarlaların hasat zamanı, hayvanların sağımı, inşaatların bitiş sürelerini hızlandırabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, hayvanlarınız, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. FarmVille 2 v10.6.2643 sürümünde denizci teması, korsanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 2.440.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

FarmVille 2 v10.6.2643  ANAHTAR HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

UYARI : oynarken arada sırada yükleme (geçiş) ekranı gelebilir, yapımcının hileye karşı aldığı bir önlemdir, şuanda çözümü yoktur.
FarmVille 2 v10.6.2643 MOD APK İNDİR – 76MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

FarmVille 2 KURULUMU

FarmVille 2 v10.6.2643 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 10.6.2643 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içinde bazen anahtar miktarınız 0 (sıfır) olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar