FarmVille 2 v11.8.3268 MOD APK (Anahtar Hileli)

DOWNLOAD FarmVille 2 v11.8.3268 ANAHTAR HİLELİ APK

çiftlik kurma ve yönetim oyunları, yapımcılığını ZYNGA firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

FarmVille 2 MOD APK sınırsız anahtar hileli

bu sayede çiftliğinizi kolayca büyütebilir, tarlaların hasat zamanı, hayvanların sağımı, inşaatların bitiş sürelerini hızlandırabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, Facebook arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

FarmVille 2 v11.8.3268 sürümünde sevgililer günü teması hakim olup yeni karakterler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı Play Store’da 2.540.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FarmVille 2 v11.8.3268 MOD APK DOWNLOAD

FarmVille 2 v11.8.3268 MOD APK KURULUMU

FarmVille 2 v11.8.3268 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FarmVille 2 11.8.3268 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içinde bazen anahtar miktarınız 0 (sıfır) olarak gözükebilir ancak sınırsızdır.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar