Fast & Furious Takedown v1.1.52 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Fast & Furious Takedown v1.1.52 PARA HİLELİ APK, araba yarış oyunları, yapımcılığını ünlü Universal Studios Interactive firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yolda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizle yarışmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Fast & Furious Takedown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp özel arabalara sahip olabilirsiniz. Hızlı arabalar, bitmek bilmeyen yollar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Fast & Furious Takedown v1.1.52 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, araç sürüşü iyileştirilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Fast & Furious Takedown Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Fast & Furious Takedown v1.1.52 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.
Fast & Furious Takedown v1.1.52 MOD APK KURULUMU

Fast & Furious Takedown v1.1.52 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fast Furious Takedown 1.1.52 altın hile apk : oyun içinde “MISSIONS” bölümünden yarış sonrası aldığınız altın miktarı yüksektir, her başarılı görevde 50.000 altın alırsınız.

Fast Furious Takedown 1.1.52 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar