FIE Swordplay v2.17.121 PARA HİLELİ APK

FIE Swordplay v2.17.121 PARA HİLELİ APK, eskrim sporuna ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FIE yani International Fencing Federation üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sporcu ile bulunduğunuz eskrim mücadelelerinde rakibinizi yenmek ve galip gelmeye çalışmaktır. FIE Swordplay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, dilediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, gerçek isimlerde rakipler, ülkeler ve dahası sizleri bekliyor. FIE Swordplay v2.17.121 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. FIE Swordplay Play Store’da 157.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

FIE Eskrim resmen FIE (http://fie.org) tarafından desteklenen folyolar, kılıç ve kılıçlarını ile eskrim için gerçek atletik kuralları ile ilk mobil oyun. Gerçek teknikleri öğrenin – güçlü lunges ve dolambaçlı feints basit bindirmeler dan. Bir AI rakibe karşı oynamak veya bir düello bir sosyal ağ arkadaşınıza meydan.

Eğer temsil eden Fencer donatmak ve tüm dünyada turnuvaları girmek istediğiniz ülkeyi seçin. eskrim ustası iddialı acemilikten savaşın.

FIE kılıç Özellikleri

• atletik eskrim gerçek kuralları ve teknikleri ile dünyanın ilk mobil oyun
• Muhteşem 3D grafikler, olağanüstü animasyon ve gerçek eskrim fizik
ince ayar silah ve bu tür yelek ve maskeler gibi dişli ile karakter donatmak – Derin özelleştirme •
• Zorlayıcı PvE kampanyası: Olimpiyat şampiyonu acemi atlet dan yolunuzu mücadele
• Asenkron PvP modu: sosyal ağ arkadaşlar düello
• İnanılmaz derecede basit, kolay kullanımlı kontroller. ardından becerilerini bilemek, hızlı silah çeşitli ana
• Resmi Uluslararası Eskrim Federasyonu tarafından desteklenen

FIE kılıç oynamaya başlayın ve dinamik çarpıcı ve dram dolu eskrim düellolar rekabet – sağ mobil cihazınızın ekranında! kılıç ve folyolar ile Athletic mücadele öylesine muhteşem görünüyordu olmamıştı!
[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

FIE Swordplay v2.17.121 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
FIE Swordplay v2.17.121 MOD APK İNDİR – 58MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

FIE Swordplay v2.17.121 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FIE Swordplay 2.17.121 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

FIE Swordplay 2.17.121 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar