FIFA 14 v1.3.6.1 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, FIFA 14 v1.3.6.1 FULL APK, futbol oyunları yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun eskimeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve kulübünüz ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir.

FIFA 14 MOD APK gerçek parayla satılan tüm oyun modlarının kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, penaltı atışlarını, menajerlik modunu deneyebilirsiniz. Uzun süren maçlar, tamamı gerçek isimlerde lisanslı takımlar – futbolcular ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

FIFA 14 v1.3.6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur, oynamak için internet bağlantısına gerek yoktur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

FIFA 14 Play Store’dan kaldırılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

FIFA 14

FIFA 14 v1.3.6.1 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK DOWNLOAD

FIFA 14 v1.3.6.1 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK KURULUMUFIFA 14 v1.3.6.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ea.game.fifa14_row” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

FIFA 14 1.3.6.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FIFA 14 1.3.6.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan modların kilidi açıktır. (menajerlik modu dahildir)

NOT : Ultimate Takım bölümü çalışmaz, bunun nedeni EA GAMES’in oyuna desteği kesmiş olmasıdır. Sunucuları kapalıdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar