Fire Balls 3D v1.10 ELMAS HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Fire Balls 3D v1.10 ELMAS HİLELİ APK, zorlu ve uğraştıran oyunları seviyorsanız yapımcılığını VOODOO stüdyosunun üstlendiği Android platformun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız top atar ile bulunduğunuz bölümde karşınıza çıkan hedefe ateş etmek ve engellere takılmadan onu yok etmeye çalışmaktır. 

Fire Balls 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri kullanıp, dilediğiniz kadar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca bölüm, bitmek bilmeyen engeller ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Fire Balls 3D v1.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Fire Balls 3D Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Fire Balls 3D v1.10 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD
Fire Balls 3D v1.10 MOD APK KURULUMU

Fire Balls 3D v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Fire Balls 3D 1.10 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Fire Balls 3D 1.10 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda can miktarına bakmanız yeterlidir.

Fire Balls 3D 1.10 hile apk : oyun içindeki tüm top atar kilitleri açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar