Firefight v1.1.0 FULL APK

Download Firefight v1.1.0 FULL APK, askeri yönetim, savaş ve yoğun strateji türündeki oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sean O’Connor üstlendiği Android platformunun tanınan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, bölgeleri ele geçirmek ve görevleri başarıyla tamamlamaktır. Farklı yeteneklere sahip askeri birimler, gerçek dönemlerden savaşlar, tehlikeli düşman atakları ve dahası sizleri bekliyor. Senaryolar arasında seçip yapıp, ordunuzu yönetmek parmaklarınızın ucundadır. Firefight v1.1.0 sürümünde askerleri konumlandırma için yenilikler ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Firefight Play Store’da 56.99TL’dir.

Firefight v1.1.0 FULL APK KURULUMU

Firefight v1.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

- Advertisement -

UYARI : oyun cihazınızda açılmıyorsa maalesef yapımcı-cihaz kaynaklı bir sorundur, 5 cihazdan 4’ünde sorunsuz oynayabiliyorum.

Firefight v1.1.0 FULL APK DOWNLOAD

Firefight | Yeni ve Eski Sürümleri

Firefight

Firefight v1.1.0 FULL APK

0
Download Firefight v1.1.0 FULL APK, askeri yönetim, savaş ve yoğun strateji türündeki oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sean O’Connor üstlendiği Android platformunun tanınan...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar