Five Nights at Freddy’s 2 v2.0.1 MOD APK

Five Nights at Freddys 2 v2.0.1 KİLİTLER AÇIK APK, simülasyon, korku ve gerilim türündeki oyunları, yapımcılığını Scott Cawthon ve Clickteam firmalarının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız güvenlik görevlisi ile bulunduğunuz pizza dükkanında gece nöbet tutmak ve garip yaratıklara karşı kendinizi savunmaktır.

Five Nights at Freddys 2 içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, izlemeniz gereken kameralar, zor geçen geceler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Five Nights at Freddys 2 v2.0.1 sürümünde oyun tamamen yenilenmiş olup, bilgisayar sürümüne yakın hala getirilmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Five Nights at Freddys 2 v2.0.1 MOD APK KURULUMU

Five Nights at Freddys 2 v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Five Nights at Freddys 2 2.0.1 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır, “unlock” menüsünden istediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar