Flat Army 2D Shooter v3.8.0 PARA HİLELİ MOD APK

Flat Army 2D Shooter v3.8.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve mini FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Solar-Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Flat Army Sniper War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız künye hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar sandık açabilir, en iyi silahlara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modlar, yok edici silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Flat Army 2D Shooter v3.8.0 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Çok oyunculu veya (internet olmadan) botlara karşı savaşabilirsiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flat Army 2D Shooter Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


Düz Ordu mobil platformlar için dinamik bir pvp çevrimiçi çok oyunculu 2D atıcı yanı sıra şiddetli çatışmada düşmanlarınızı yok etmek için yollar yüzlerce hangi bir * çarşı * oyunudur. bu online çekim oyunda, çeşitli oyun modları kontrol etmek ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaş mücadele, garip silah çeşitli kullanın onlara sigara varil atmak, düşmanları havaya uçurmak, bir keskin nişancı olabilir. mücadelenin sonucudur beceri ve silah ustalığı sadece bağlı! Tabii ki, siz de kılıçla ölebilir, ama bu her eylem oyun karakteri saldırı sırasında yüzleri bir risktir. Sizin cephanelik tek bir wholemilitary-endüstriyel kompleks sizin için çalışan düşünebilir silahların böyle geniş bir dizi içerecektir.
Rakiplerinizi yenin en etkili ve ölümcül silahlara erişim elde ve savaşçıların gerçek kral olmak!

Oyun özellikleri:
✔ herhangi bir görev için etkileyici bir cephanelik: Yakın dövüş silahları, şaşırtıcı egzotik silahlar ve öldürücü cihazların 60’dan fazla türleri.
senin muharebe görevinde yardımcı olacak sivil ve ordu ekipmanın farklı türde Düzinelerce ✔: kendi benzersiz silah kombinasyonları olun!
✔ Spectacular dövüş oyunu: Muhteşem haritalar, muhteşem efektler ve silahlar.
✔ destroyable ortamlara sahip haritaların çok sayıda.
✔ PvP çevrimiçi savaşlarda Anında çöpçatanlık: düğmesine basın ve eşit seviyede bir rakip olsun.
Eğer kahraman görünümünü değiştirmek için izin veren bir seçeneği ✔: Eğer roketatar ya da yay ile bir boşluk deniz ile bir itfaiyeci gibi görünmek istiyor musunuz? Burada her şey mümkün!
dokunmatik ekranlar için rahat kontroller ✔.


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Flat Army 2D Shooter v3.8.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

UYARI : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz para veya künye miktarınız önemli değildir.
Flat Army 2D Shooter v3.8.0 MOD APK İNDİR – 98MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Flat Army 2D Shooter KURULUMU

Flat Army 2D Shooter v3.8.0 MOD APK dosyamız indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flat Army 2D Shooter 3.8.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız (-) eksi değerlere düşer.

Flat Army 2D Shooter 3.8.0 künye hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi künye harcayabilirsiniz, künye miktarınız (-) eksi değerlere düşer.

NOT : Kurulum sonrası dosya indirme yapacaktır


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar