Flight Sim 2018 v1.2.6 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ

DOWNLOAD Flight Sim 2018 v1.2.6 PARA HİLELİ APK,

uçak simülasyon oyunları, yapımcılığını Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenleri yapmak ve uçuşları tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Flight Sim 2018 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz uçakların kilidi açıp, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Uzun uçuşlar, farklı modellerde uçaklar, onlarca göreve dahası sizleri bekliyor. 

Flight Sim 2018 v1.2.6 sürümünde yeni uçak Boeing B-29 Superfortress eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

Flight Sim 2018 Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Flight Sim 2018 v1.2.6 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ DOWNLOAD

Flight Sim 2018 v1.2.6 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ KURULUMU

Flight Sim 2018 v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flight Sim 2018 1.2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flight Sim 2018 1.2.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar