Flippy Knife v1.8.5 PARA BIÇAK HİLELİ MOD APK

Flippy Knife v1.8.5 PARA BIÇAK HİLELİ MOD APK, bıçak atma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Beresnev Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz bıçağı hedeflerin üzerine atarak saplamaya çalışmaktır. Flippy Knife içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, birçok özel bıçağın kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz bıçakları kullanarak hedefleri vurabilirsiniz. Gerçek markalara ait özel bıçaklar, zorlu atışlar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Flippy Knife v1.8.5 sürümünde yeni oyun modu BOOM! ve bıçaklar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flippy Knife Play Store’da 660.000’den fazla indirilmiştir.

FLIPPY KNIFE – bıçakları çevir, baltaları at ve efsanevi kılıçları fırlat! Kendi bıçak koleksiyonunu inşa ederken bir usta ol!

- Advertisement -

OYUN NE HAKKINDA?
Bir profesyonel gibi bıçak çevirmeyi öğren, harika kombinasyonlar yap ve asla ıskalama! 7 farklı yerin gerçek ustası ol ve ünlü bıçaklar, kılıçlar, baltalar ve fantezi efsanelerinden oluşan büyük bir koleksiyon elde et!


— 30,000,000’dan fazla indirme;
— 66 ülkede haftanın oyunu;
— ABD, RUSYA, Avustralya, Birleşik Krallık, Kanada’da en iyi oyunlar arasında 1 numara…

KİMLER OYNUYOR?
Bıçakları ve heyecanı sevenler için bir oyun! Güçlüler ve kendine güvenenler için bir oyun. Bıçak sırtında dur, risk al ve hedefleri vur! Bir bıçak al ve hedefe sapla!
Metroda, bir oyun için sıradayken, kahve dükkanındayken ya da parktayken, okulda ya da işteyken FLIPPY KNIFE oyna!

OYUN ÖZELLİKLERİ:
— havalı tasarıma sahip 120’den fazla bıçak;
— fizik tabanlı gerçekçi bıçaklar;
— bir oyunda 7 farklı oyun modu;
— Beresnev.Design’daki profesyonellerden harika grafikler;
— 50’den fazla büyük ödül rozetleri;
— özel oyun mekanikleri;
— yüksek kalitede destek ve süper güncellemeler!

Ve unutma: yetenek deneyimle birlikte gelir!

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Flippy Knife v1.8.5 PARA BIÇAK HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Flippy Knife v1.8.5 MOD APK İNDİR – 54MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Flippy Knife KURULUMU

Flippy Knife v1.8.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flippy Knife 1.8.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flippy Knife 1.8.5 bıçak hile apk : oyun içindeki birçok bıçağın kilidi açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar