Flippy Knife v1.8.8.4 MOD APK (Para ve Bıçak Hileli)

DOWNLOAD Flippy Knife v1.8.8.4 PARA HİLELİ APK,

yapımcılığını Beresnev Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümde bıçaklarla sizden istenileni yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Flippy Knife MOD APK sınırsız para hileli, birçok özel bıçağın kilidi açık

bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz bıçakları kullanarak hedefleri vurabilirsiniz. Zorlu hedefler, ulaşılması güç puanlar, özel bıçaklar ve dahası sizleri bekliyor. 

Flippy Knife v1.8.8.4 sürümünde yeni oyun modları sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Flippy Knife Play Store’da 700.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Flippy Knife v1.8.8.4 MOD APK DOWNLOAD

Flippy Knife v1.8.8.4 MOD APK KURULUMU

Flippy Knife v1.8.8.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flippy Knife 1.8.8.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Flippy Knife 1.8.8.4 bıçak hile apk : oyun içindeki birçok bıçağın kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar