Florence v1.0.8 FULL APK

DOWNLOAD Florence v1.0.8 FULL APK

yapımcılığını Annapurna Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kadın karakter ile bulunduğunuz zaman içinde olayları yaşamak, seçimler yapmak ve hikayeyi devam ettirmektir.

- Advertisement -

Farklı seçenekler, keyifli hikaye örgüsü, gerçek yaşantıdan olaylar ve dahası sizleri bekliyor. İş, yemek, uyku, sosyal hayat gibi durumlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Bazen yüz güldüren komik bazende üzen anılar, olaylar sizleri bekliyor. Tanışacağınız çello sanatçısı ile hikayeye farklı açılardan devam edebilirsiniz. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Florence Play Store’da 10.99TL’dir, 6.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Florence v1.0.8 FULL APK DOWNLOAD

Florence v1.0.8 FULL APK KURULUMU

Florence v1.0.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.mountains.feathertop” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Florence v1.0.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 5.0 ve üzeri sistem gereklidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar