Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Football Boss Soccer Manager v1.0 PARA HİLELİ APK

futbol kariyer ve takım yönetim oyunları, yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve kulübünüz ile maçlara çıkmak, rakip takımlara karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Football Boss: Soccer Manager MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuyu takımınıza transfer edebilir, kulübünüzü rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen maçlar, detaylı oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. 

Football Boss Soccer Manager v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Football Boss Soccer Manager Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : paranız harcadıkça artar.

Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Boss Soccer Manager 1.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar