Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Football Boss Soccer Manager v1.0 PARA HİLELİ APK

futbol kariyer ve takım yönetim oyunları, yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve kulübünüz ile maçlara çıkmak, rakip takımlara karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Football Boss: Soccer Manager MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuyu takımınıza transfer edebilir, kulübünüzü rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen maçlar, detaylı oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. 

Football Boss Soccer Manager v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Football Boss Soccer Manager Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Football Boss Soccer Manager v1.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : paranız harcadıkça artar.

Football Boss Soccer Manager v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Boss Soccer Manager 1.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Streets Unlimited 3D v1.08 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Streets Unlimited 3D v1.08 PARA HİLELİ APK MOD Araba sürme ve simülasyon oyunları, yapımcılığını Waldschrat Studios...

Bloons TD 6 v8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD 6 v8.0 PARA HİLELİ APK strateji ve kule savunma oyunları, yapımcılığını Ninja...

Stardew Valley v1.4.4.131 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Stardew Valley v1.4.4.131 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve açık dünya oyunları, yapımcılığını Chucklefish Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Standoff 2 v0.9.5 MOD APK MERMİ HİLELİ

Standoff 2 v0.9.5 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını sevenler için yapımcılığını Axlebolt firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Planner 5D Interior Design v1.14.4 FULL APK

Planner 5D Interior Design v1.14.4 FULL APK, tasarım oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Planner 5D firmasının üstlendiği Android platformunun popüler...

GTA Liberty City Stories v2.3 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD GTA Liberty City Stories v2.3 PARA HİLELİ APK Aksiyon, fps ve açık dünya türündeki...