Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK,

menajerlik, futbol ve strateji oyunları, yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Kulübünüze ait tüm işler, bitmek bilmeyen maçlar, tamamı gerçek isimlerde futbolcular – takımlar ve dahası sizleri bekliyor. 19 ülke, 56 lig, yüzlerce kulüp ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 sürümünde kış transferlerini barındıran güncelleme yapılmış olup yüzlerce hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

FMM 19 APK Play Store’da 59.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK DOWNLOAD

Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK KURULUMU

Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “football.manager.games.fm19.mobile” ve Android/DATAklasörüne atalım.

Football Manager 2019 Mobile v10.2.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gerçek isimlerin bulunduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için oyunu kurun ve bir defaya mahsus oyuna girin ve çıkın.

Üst kısımdan istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.dat” dosyasını kopyalayın.

Cihaz ana dizininde bulunan “Documents/Sports Interactive/Football Manager Mobile 2019/normal/games” klasör yolunu takip edin ve gamesklasörü içine fm_save.dat dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.dat içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

Cihaz ana dizininde Documents klasörü yoksa,“Android/data/football.manager.games.fm19.mobile/files/Documents/Sports Interactive/Football Manager Mobile 2018/normal/games” yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.dat dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save.dat içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin)

Oyuna giriş yapın, Kayıtlı Oyunu Aç butona basın açılan menüden androidoyunclub olanı seçip oyuna giriş yapın.


BİLGİLENDİRME : Football Manager Mobile 2019 v10.2.0 SD DATA dosyasından çıkan “football.manager.games.fm19.mobile” klasörünü android/data içine atmanız gerekiyor.

UYARI : tarih ve saat hatasının sebebi DATA-RAR dosyasını hiç kullanmamış yani kurulumu tam yapmamış veya hatanız olmasıdır, konu sonundaki kurulum kısmına uyunuz. Oyunda sorun yoktur, onlarca cihazda test edilmiştir.

UYARI : gerçek oyuncu isimlerinin bulunduğu takım dosyalarını indirmek ve kurulum hakkında bilgi almak için KURULUM KISMINI okuyun.

BİLGİLENDİRME : sezon-futbolcu transferleri bu sürümde güncellendi, GS, FB, BJK, TS için alttaki takım dosyalarını 4 farklı lig dahil ederek güncelledim yeni transferler dahildir, daha fazla takım için yakında ekleme yapmaya çalışacağım.

UYARI : bu sürümde oyunun DATA dosyası tamamen yenilendi, apk ve rar dosyalarını indirip temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır.


GERÇEK İSIMLI TAKIM KAYIT DOSYALARI

Takımlarım devamını yakında ekleyeceğim, kayıtlar içine 4 farklı lig eklidir.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar