(Football Tycoon) Futbol Kralı v1.16.0 APK MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Futbol Kralı v1.16.0 PARA HİLELİ APK

Mini futbol ve takım yönetim oyunları, yapımcılığını AppMeisters stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübünü en iyi şekilde yönetmek, görevleri tamamlamak, takımınızın durumunu daima en iyi seviyede tutmak ve maçlarda galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Football Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuları satın alabilir, stadyum ve diğer yapılarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yetenekli futbolcular, bitmek bilmeyen maçlar, takımınıza ait tüm işler ve dahası sizleri bekliyor. 

Futbol Kralı v1.16.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Football Tycoon Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Futbol Kralı (Football Tycoon) v1.16.0 APK MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

Futbol Kralı (Football Tycoon) v1.16.0 APK MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Football Tycoon v1.16.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Football Tycoon 1.16.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar, sahip olduğunuz parayı artırmak için antrenman olanaklarını geliştirmeniz yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar