Forces of Freedom MOD APK v4.7.0 | RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Forces of Freedom v4.7.0 RADAR HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları yapımcılığını BRAVOCOMPANY firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız asker karakteri ile bulunduğunuz harita içinde rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmektir.

Forces of Freedom MOD APK yani radar hileli, bu sayede savaş alanında düşmanlarınızın yerlerini belirleyebilir, onlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar kullanabilir askerler, karmaşık çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Forces of Freedom v4.7.0 sürümünde Afgan Sınırı haritası için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Forces of Freedom Play Store’da 415.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forces of Freedom MOD APK | RADAR HİLELİ DOWNLOAD

Forces of Freedom MOD APK v4.7.0 | RADAR HİLELİ KURULUMUForces of Freedom v4.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forces of Freedom 4.7.0 radar hile apk : oyun içinde düşmanlarınızın yerini mini haritada, bina ve tümseklerin arkasından görebilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar