Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Forces of Freedom v4.2.0 RADAR HİLELİ APK

FPS, askeri ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını BRAVOCOMPANY stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz çatışma alanında karşı takımla mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Forces of Freedom MOD APK yani

  • radar hileli

olarak sunuyorum bu sayede savaş alanında düşmanlarınızın yerlerini belirleyebilir, onlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar, karmaşık çatışma haritası ve dahası sizleri bekliyor. 

Forces of Freedom v4.2.0 sürümünde harita, asker düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Forces of Freedom Play Store’da 400.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ DOWNLOAD

Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ KURULUMU

Forces of Freedom v4.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forces of Freedom 4.2.0 radar hile apk : oyun içinde düşmanlarınızın yerini mini haritada, bina ve tümseklerin arkasından görebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

FMdB v1.1.12 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download FMdB v1.1.12 TÜM KİLİTLER AÇIK, futbol oyunları, yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik uygulamalarından birisidir. Futbol takım kadrolarını ve futbolcular hakkında bilgileri...

PUBG Mobile v0.6.0 FULL APK DOWNLOAD

PUBG MOBİLE V0.6.0 FULL APK – TAM SÜRÜM (TÜRKÇE) PUBG Mobile v0.6.0 FULL APK DOWNLOAD APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunları sevenler yapımcılığını Tencent...

Soul Knight v2.2.0 MOD APK MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Soul Knight v2.2.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve piksel oyunları yapımcılığını ChillyRoom stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler...

Homescapes v1.8.0.900 YILDIZ HİLELİ MOD APK

Homescapes v1.8.0.900 YILDIZ HİLELİ MOD APK, bulmaca ve dekor türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Playrix Games firmasının üstlendiği Android...

Bloons TD 6 v8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD 6 v8.0 PARA HİLELİ APK strateji ve kule savunma oyunları, yapımcılığını Ninja...

Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 PARA HİLELİ APK drift yapma ve araba...