Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Forces of Freedom v4.2.0 RADAR HİLELİ APK

FPS, askeri ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını BRAVOCOMPANY stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz çatışma alanında karşı takımla mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Forces of Freedom MOD APK yani

  • radar hileli

olarak sunuyorum bu sayede savaş alanında düşmanlarınızın yerlerini belirleyebilir, onlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar, karmaşık çatışma haritası ve dahası sizleri bekliyor. 

Forces of Freedom v4.2.0 sürümünde harita, asker düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Forces of Freedom Play Store’da 400.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ DOWNLOAD

Forces of Freedom v4.2.0 APK MOD – RADAR HİLELİ KURULUMU

Forces of Freedom v4.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forces of Freedom 4.2.0 radar hile apk : oyun içinde düşmanlarınızın yerini mini haritada, bina ve tümseklerin arkasından görebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar