Forces of Freedom v4.6.0 MOD APK | RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Forces of Freedom v4.6.0 RADAR HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve askeri çatışma oyunları yapımcılığını BRAVOCOMPANY stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır.

Forces of Freedom MOD APK radar hileli, bu sayede savaş alanında düşmanlarınızın yerlerini belirleyebilir, onlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, gerçek modellerde silahlar, geniş savaş alanları ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Forces of Freedom v4.6.0 sürümünde yeni harita ‘Afgan Sınırı’ eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Forces of Freedom Play Store’da 415.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forces of Freedom v4.6.0 MOD APK | RADAR HİLELİ DOWNLOAD

Forces of Freedom v4.6.0 MOD APK | RADAR HİLELİ KURULUMUForces of Freedom v4.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forces of Freedom 4.6.0 radar hile apk : oyun içinde düşmanlarınızın yerini mini haritada, bina ve tümseklerin arkasından görebilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar