Forward Assault v1.1020 RADAR HİLELİ MOD APK

Forward Assault v1.1020 RADAR HİLELİ MOD APK, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Lucas Wilde stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz haritada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Forward Assault içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani radar hileli olarak sunuyorum bu sayede mini harita üzerinden düşmanlarınızı görebilir, saldırı ve savunma konusunda daima önde olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı mücadeleler, dünyanın dört bir yanından oyuncular, gerçek modellerde silahlar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Forward Assault sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. İster çok oyunculu isterseniz de internet bağlantınız olmadan botlara karşı oynayabilirsiniz. FWD Assault Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

En iyi online multiplayer silah taktikleri FPS atıcı. Taktik oyun ile büyük bir birinci şahıs nişancı oyunu, bir swat takımının lideri olmak ve katiller, terörist ve uluslararası suçluları aşağı çekmek hazır olsun. Yüksek kaliteli grafikler ve hızlı tempolu atış aksiyon oyunu.

Birkaç silah, av tüfeği, keskin nişancı, tüfek, saldırı tüfeği ve daha güçlü silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi tarafta olduğunuzu seçin. İyi polislerle birlikte olun ve terör saldırılarına karşı savaşın veya uluslararası suç eylemlerinin gerçekleşmesini sağlayın ya da dünyayı yakmaya çalışan suçlu olabilirsin. Karşı terörist SAWT CT ekibi veya terörist mafya lideri ve bitki bombaları olarak savaşın.

Stratejik ve taktik haritalarda oynayın ve takımınızı zafere taşıyın.

Ayrıca merdiveni tırmanıp dünyanın en iyi oyuncusu olmanız gereken bu yeni FPS silah oyununda bir Sıralama modu oynayabilirsiniz.

Modern Survival Savaşı’nda

FPS hayatta kalma oyunu, yoğun eylem, harekete doğru sizi alacak inanılmaz simülatörü PVP Shooter. Koş, sakla, dikkat dağıt, nişan al, ateş et ve öldür. Orduyu kazanmak için iyi bir planın olsa iyi olur. Saldırı, savunma veya karşı saldırı oynayın, zaferinizi sağlamak için taktik atış stratejileri kullanın, ancak dikkatli olun, bu göründüğü kadar kolay değil, ayrıntılı bir eylem planınız olmalıdır.

Ana Çevrimiçi FPS Özellikleri

• Rol Oynayan SWAT Polisleri Takım veya Terör Ordusu
• Çeşitli Silahlar – Silah, Tüfek, Av Tüfeği, Bıçak, Saldırı Tüfeği, Keskin Nişancı ve daha fazlası.
• Hızlı Aksiyon Taktik Atıcılık Oyunu
• İnanılmaz Grafikler ve Sesler
• Gerçek Fizik ve Efektler
• Online Multiplayer FPS
• En İyi PVP Shooter Simülatörü

Ateş etmeye, koşmaya, saklamaya ve öldürmeye hazır mısınız?

Şimdi İndirin… eğer cesaretiniz varsa !!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Forward Assault v1.1020 RADAR HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : mermi ve sekmeme hilesi artık sorunludur, sadece RADAR HİLELİDİR.
Forward Assault v1.1020 MOD APK İNDİR – 255MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Forward Assault KURULUMU

Forward Assault v1.1020 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.1020 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar