Forward Assault v1.1034 APK MOD – RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Forward Assault v1.1034 RADAR HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını Blayze Games, L.L.C. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Forward Assault MOD APK yani

  • radar hileli

olarak sunuyorum bu sayede mini harita üzerinden düşmanlarınızı görebilir, saldırı ve savunma konusunda daima önde olabilirsiniz. Gerçek modellerde silahlar, zorlu rakipler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. 

Forward Assault v1.1034 sürümünde oyun görüntüsü iyileştirilmiş olup, yeni silah tasarımları eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

İster çok oyunculu isterseniz de internet bağlantınız olmadan botlara karşı oynayabilirsiniz. 

FWD Assault Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forward Assault v1.1034 APK MOD – RADAR HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : mermi ve sekmeme hilesi artık sorunludur, sadece RADAR HİLELİDİR.

Forward Assault v1.1034 APK MOD – RADAR HİLELİ KURULUMU

Forward Assault v1.1034 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.1034 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.(OBB DOSYASINA GEREK YOKTUR)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar