Forward Assault v1.1036 MOD APK – RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Forward Assault v1.1036 RADAR HİLELİ APK

silahlı çatışma ve aksiyon oyunları, yapımcılığını Blayze Games, L.L.C. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde galip olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Forward Assault MOD APK yani

  • radar hileli

olarak sunuyorum bu sayede mini harita üzerinden düşmanlarınızı görebilir, saldırı ve savunma konusunda daima önde olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Forward Assault v1.1036 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. İster çok oyunculu isterseniz de internet bağlantınız olmadan botlara karşı oynayabilirsiniz.Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

FWD Assault Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Forward Assault v1.1036 MOD APK – RADAR HİLELİ DOWNLOAD

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Forward Assault v1.1036 MOD APK – RADAR HİLELİ KURULUMU

Forward Assault v1.1036 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Forward Assault 1.1036 radar hile apk : oyun içinde mini haritada düşmanlarınızı görebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar