FPS io v1.2.3 (Fast-Play Shooter) MERMİ HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD FPS io v1.2.3 (Fast-Play Shooter) MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışma oyunlarını, yapımcılığını  NANOO COMPANY Inc. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

FPS io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aralıksız ateş edip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

FPS.io (Fast-Play Shooter) v1.2.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

FPS io Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FPS io v1.2.3 (Fast-Play Shooter) MOD APK – MERMİ HİLELİ  DOWNLOAD

FPS io v1.2.3 MOD APK KURULUMU

FPS io v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FPS io 1.2.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar