FR LEGENDS v0.1.8 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD FR LEGENDS v0.1.8 PARA HİLELİ APK,

simülasyon, araba sürme ve drift yapma türündeki oyunlar, yapımcılığını FENG LI firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

FR LEGENDS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Uzun yollar, farklı modellerde arabalar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. 

FR LEGENDS v0.1.8 sürümünde yeni arabalar, malzemeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

FR LEGENDS Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FR LEGENDS v0.1.8 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

FR LEGENDS v0.1.8 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

FR LEGENDS v0.1.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FR LEGENDS 0.1.8 para hile apk : oyuna giriş paranıza bakmanız yeterlidir.

FR LEGENDS 0.1.8 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar