FRAG Pro Shooter v1.2.4 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD FRAG Pro Shooter v1.2.4 PARA HİLELİ APK

FPS, aksiyon ve yoğun tempolu oyunlar, yapımcılığını ünlü Oh BiBi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz arenada rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

FRAG Pro Shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanından rakipler, özel kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

FRAG Pro Shooter v1.2.4 sürümünde yeni karakterler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

FRAG Pro Shooter Play Store’da henüz erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FRAG Pro Shooter v1.2.4 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

FRAG Pro Shooter v1.2.4 MOD APK KURULUMU

FRAG Pro Shooter v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FRAG Pro Shooter 1.2.4 para hile apk : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra paranız sınırsız olacaktır.

FRAG Pro Shooter 1.2.4 elmas hile apk : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra elmas miktarınız sınırsız olacaktır.

FRAG Pro Shooter 1.2.4 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır, takımınıza almanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar