FRAG Pro Shooter v1.3.3 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD FRAG Pro Shooter v1.3.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS oyunları yapımcılığını ünlü Oh BiBi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakterler ile bulunduğunuz arena içinde rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

FRAG Pro Shooter MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı yeteneklere sahip karakterler, karmaşık harita ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

FRAG Pro Shooter v1.3.3 sürümünde global olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

FRAG Pro Shooter Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


FRAG Pro Shooter v1.3.3 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

FRAG Pro Shooter v1.3.3 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

FRAG Pro Shooter v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FRAG Pro Shooter 1.3.3 para hile apk : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra paranız sınırsız olacaktır.

FRAG Pro Shooter 1.3.3 elmas hile apk : oyun içinde eğitim modu bittikten sonra elmas miktarınız sınırsız olacaktır.

FRAG Pro Shooter 1.3.3 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır, takımınıza almanız yeterlidir.

UYARI : oyun açılırken bazen yükleme ekranında takılabilir, kapatıp-tekrar açın yapımcı kaynaklı bir sorundur.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar